NAUJAUSIA

Mama - mamai, moteris - moteriai

Feb 02 2021

Kviečiame į širdies pokalbių ir neuroedukacinių praktikų užsiėmimus „Mama-mamai, moteris-moteriai“. Tai jaukūs, švelnūs pokalbiai online moterų grupėje apie kasdienybę, šeimą, emocijas, jausmus ir išgyvenimus, bet daugiausia apie SAVE.

Esame dvi lektorės – mamos – lydinčios šioje kelionėje, kurioje norime:

  • - palaikyti mamas ir moteris šiuo sudėtingu pasaulyje bei kasdienybėje metu;
  • - įkvėpti pasitikėjimo; - pasidalinti “mamystės” patirtimis;
  • - paskatinti moteris skirti prasmingo laiko sau;
  • - pajusti tikrą moterišką bendrystę.

Užsiėmimų metu kalbėsimės ir praktiškai naudosime neuroedukacinius metodus geresnei savijautai, savęs pažinimui, o kartais, tiesiog, atsipalaidavimui bei naujų įžvalgų sau atradimui.

APIE LEKTORES:

užsiėmimus ves Joana Gudžiūnienė ir Laura Kuprytė – sertifikuotos programos „Aš esu kūrėjas“ neuroedukatorės, daugiavaikės mamos. APIE NEUROEDUKACIJĄ. Tai viena iš neuromokslo sričių, ieškanti atsakymų, kaip ir kokiais metodais galima padėti žmogui keisti požiūrį, mąstymą bei elgseną. Neuroedukacija – tai pokyčio galimybė, paremta mūsų smegenų gebėjimu keistis ir būti plastiškomis. Užsiėmimų metu naudojami dailės terapijos metodai, kalbiniai kodai, pratimai-testai, vizualizacijos.

KADA:

grupė renkasi 1 kartą per savaitę, pirmadieniais, nuo vasario 1 d. (galimi du laikai 10.00-12.00 arba 18.00-20.00), užsiėmimų trukmė – 2 val. Galima rinktis 4 arba 8 užsiėmimų kursą. Užsiėmimų pradžia – vasario 1 d., 18 val. Pirmasis įvadinis užsiėmimas – NEMOKAMAS.

ĮVADINIO užsiėmimo metu papasakosime apie visą kursą detaliau, supažindinsime, kas yra neuroedukacija ir kaip tai veikia, prisistatysime ir pasidalinsime įžvalgomis savo motinystės kelionėje „10 mano motinystės atradimų“. GRUPĖSE ne daugiau kaip 10 dalyvių, kad galėtume užtikrinti saugią ir jaukią aplinką bendravimui ir dalinimuisi.

REGISTRACIJA

Būtina registracija el.paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. arba tel. +370 682 14354 (nurodant kuriuo laiku – rytiniu ar vakariniu - dalyvausite). Užsiėmimai vyksta gyvai online ZOOM platformoje, nuoroda ir detalesnė informacija bus atsiųsta el.paštu. Užsiėmimo video įrašą galima peržiūrėti savaitės bėgyje, dalyviams bus sukurta privati Facebook grupė glaudesniems pokalbiams ir klausimams. Kurso metu dovanosime 1 individualų pokalbį su lektorėmis sutartu laiku. KAINA: užsiėmimų kaina dalyviui – 60 Eur (4 kartai) arba 112 Eur (8 kartai). Susiformavus grupei nauji dalyviai nebepriimami, siekiant sukurti kuo šiltesnę narių bendravimo patirtį ir artimiau susipažinti. Įvadinė paskaita – NEMOKAMA (dalyvių skaičius joje neribojamas). PRIEMONĖS. Prireiks A4 ir A3 piešimo popieriaus, guašo arba akvarelės, poros teptukų (didesnio ir mažesnio), spalvotų pieštukų arba kreidelių, užrašinės. Jei dalyviai pageidauja, galima pirkti visą paruoštą reikalingų priemonių paketą su dovana nuo lektorių. Šias priemones galėsite naudoti ir ateityje savarankiškai.

NUOTOLINIAI
MOKYMAI

REGISTRUOTIS

Adresas

  • Kosmonautų g. 15, Jonava
  • Baltijos g. 90A, Kaunas

Kontaktai

  • (8-682) 14354
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Užsiėmimų laikas

  • Pirmadienis - Penktadienis
  • 10.00 - 20.00 pm